Het huidige T.L.E. bestuur bestaat uit:

 

Voorzitter:

Petro van den Bos, Dilis Ariens Camp 26, 5674 VH Nuenen, 06-24658368  Voorzitter@ttle.nl

Taken: leiden ALV en bestuursvergaderingen, sponsoring

 

Secretaris:

Wim Kurvers, Kruburg 42, 5632 PH  Eindhoven, 040-2480037  Secretaris@ttle.nl
Taken: verslaglegging vergaderingen, postverwerking, archivering

Penningmeester:
Marc Maas, Dorstige Smid 9, 5629 LA  Eindhoven, 040-2412416  Penningmeester@ttle.nl
Taken: innen van inschrijf en sponsorgelden, beheren kasboek, opstellen begroting


Algemene Zaken:
Petro van den Bos, Dilis Ariens Camp 26, 5674 VH Nuenen, 06-24658368  Algemeen@ttle.nl
Taken: organisatie TLE-beker, beheer website,  redacteur "De TLE'er", beheer reglementen

 

Competitieleider:
Jos Wouters, Hobokenlaan 22, 5628 VB  Eindhoven, 06-29289412 (na 17.00)  Competitie@ttle.nl 
Taken: samenstellen competitie, administreren competitie,  inschrijvingen nieuwe seizoen, contactpersoon wedstrijdsecretarissen


Bestuurslid:
Vera Rouppe van der Voort, Sallandlaan 48, 5628 AN  Eindhoven, 040-2413166  Leden@ttle.nl
Taken: ledenadministratie, mede organiseren TLE-beker


Protest / strafcommissie:

 

Leden:

Vera Rouppe van der Voort

Een ad-hoc te benoemen lid van de vereniging


Ere-galerij


De T.L.E. kent ook een aantal personen die zich op bijzondere wijze verdienstelijk hebben gemaakt :

Ere-voorzitter:
Ben Labohm (overleden 9 januari 2018)

Geert Bons

Ere-leden:
Roel Koster
Hub Vencken (overleden 1 mei 2017)
Huub v.d. Wiel
Jan van Schagen

Leden van verdiensten:
Ed Hulsbosch

 


Vragen, opmerkingen, suggesties, schrijf ons:

Opmerking: De met * gemarkeerde velden zijn verplicht.